Rodina jedného z najznámejších slovenských športovcov momentálne prežíva mimoriadne ťažké chvíle. Manželka Tomiho Kida Kovácsa, ktorá bola v šťastnom očakávaní druhého potomka, totiž nečakane prišla o bábätko.

Nie je tomu ani mesiac, čo boxer Tomi Kid Kovács (41) a jeho manželka Dominika (34) oznámili svetu nádhernú novinku, ktorá hovorila o tehotenstve sympatickej brunetky. Nepriazeň osudu však všetko zmenila a dvojica dnes musí bojovať s najťažším súperom svojho života. Manželia totiž o bábätko, žiaľ, nečakane prišli.

“My sme včera dostali veľmi tvrdú lekciu, ale verím, že všetko, čo sa nám deje, sa nám deje pre niečo, máme sa niečo naučiť, máme niečo pochopiť a máme sa niekam posunúť. Čo to je, tak to teraz neviem, ale viem, že za nejaký čas to pochopím a budem vedieť, čo nám tým ten tam hore chcel povedať,” napísala Dominika na sociálnej sieti Instagram v rozsiahlom statuse.

Ako ďalej uviedla, celé tehotenstvo mala bezproblémové, pričom potrat dieťatka prišiel taktiež spontánne a nečakane. “Cez víkend sme boli oddychovať, relaxovať a po návrate v pondelok ráno som mala bolesti v podbrušku s krvácaním a už som cítila, že sa niečo deje. Tak som išla na pohotovosť a lekár mi potvrdil, že som práve prekonala spontánny potrat. Asi to tak malo byť, niečo určite nebolo v poriadku a malo sa to tak stať,” pokračuje v najťažších slovách svojho života.

K celej situácii sa v prvý deň roku 2019 vyjadril aj samotný boxer, pričom z jeho slov cítiť smútok i pokoru zároveň: “Prišla chvíľa, ktorá preverila náš vzťah, našu lásku a našu rodinku. Tešili sme sa, že sa do našej maličkej rodinky čoskoro pridá ďalší človiečik. Čakali sme a prišla radostná správa, že náš anjelik je už s nami a zatiaľ sa hrá v brušku našej milovanej maminky. Dnes sa rozhodli tam hore ináč a naše bábo sa vrátilo naspäť do nebíčka. Bude nás odtiaľ sledovať a verím tomu, že sa čoskoro pridá k nám.”

Zdroj: Instagram/ tomikid_official, dominikakidkovacs