Obľúbený spevák Miro Jaroš, ktorý si získal tisíce fanúšikov medzi najmladšími poslucháčmi, čelí ďalšej vlne kritiky zo strany rodičov. Tí sa najnovšie rozohnili z dôvodu, ktorý však bývalý superstarista napokon vysvetlil jednoduchým a pádnym argumentom.

44-ročný rodák zo Žiliny je jedným z najúspešnejších detských interpretov na Slovensku, pričom jeho videoklipy dosahujú miliónové zhliadnutia. Hitmaker sa napriek tomu dostal len nedávno do konfliktu s rodičmi svojich fanúšikov, ktorí mu vyčítali vysoké ceny za vstupenky na koncerty.

Tento raz si našli ďalší dôvod na kritiku a Mirovi predhadzujú, že sa počas aktuálneho turné dočasne nefotí s deťmi a nerobí autogramiádu. „Prečo nemávame autogramiády? Zo zodpovednosti. Nebolo to tak dávno, keď ochorel na covid náš basák a takmer sme museli zrušiť koncerty,” napísal spevák na Instagrame.

„Sme v tíme dosť na seba naviazaní, a keď ochorie kľúčový človek, o prácu prídu všetci. Dnes (v sobotu, pozn. red.) som sa v Ostrave pre zmenu necítil dobre ja. Na pódiu ma nakopol adrenalín, ale potom to na mňa doľahlo. Nie je to len o mne. Sme tím. Sme zodpovední. S istotou vám však viem povedať, že už sa teším, ako si budeme znova podávať ruky. Verím, že to bude čoskoro,” dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/jarosmiro