Misska Fabušová po nehode ŠOKUJE: Nové tetovanie s odkazom pre Kollára!

Dátum:

Misska a modelka Miroslava Fabušová (37) mala rovnako ako Boris Kollár (55) nehodu v limuzíne pred vyše mesiacom. Hoci sa k politikovi príliš nevyjadrovala, teraz si nechala urobiť rovno tetovanie s odkazom pre multiotecka.

Boris Kollár sa stal účastníkom nehody ešte koncom októbra, no odvtedy je terčom obrovského záujmu verejnosti. Predseda parlamentu sa totiž v limuzíne nachádzal aj s krásnou misskou Fabušovou, pričom do nemocnice sa o politika chodili starať jeho priateľky. Konflikty so sestričkami napokon vyústili do toho, že na svojich postoch skončili dve zamestnankyne zariadenia, no nemocnica sa bráni slovami, že išlo o plánovanú zmenu.

Kollár, ktorý je v domácej liečbe, sa však už donútil ísť do práce aj s konštrukciou na hlave, ktorá mu pomáha v zraste stavcov. Fabušovú zas čaká operácia stavcov, no kráska si zatiaľ kráti čas po svojom. Najnovšie si k sebe zavolala tatérku, ktorá jej vyrobila na pleci nové tetovanie.

V obrázku červeného srdiečka je napísané záhadné 14+II, pričom tento odkaz súvisí so samotným Kollárom: „To tetovanie má pre mňa význam a určite aj pre Borisa, pretože vie, čo znamená 14 plus 2. Ostatné by som nechala na hádanku. Určite to pre nás veľmi veľa znamená a vie o tom plnom význame iba on a ja,“ uviedla pre Nový Čas so slovami, že ide o dôležitú vec, ktorú si chce nechať ako spomienku. Aký je presný význam čísel v srdiečku a čo tým chce modelka povedať, sa možno dozvieme časom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Sme rodina, Instagram/mirkafabus

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...