Počas vianočných sviatkov sa speváčka Monika Bagárová (27) prihovorila svojim verným fanúšikom, aby im potvrdila dlho diskutovanú správu. Porotkyňu šou Česko Slovensko hľadá Superstar mnohí atakovali otázkou, či je stále vo vzťahu so zápasníkom Makhmudom Muradovom (31), čo opakovane označovala za absurdné. 

Ako je však dnes už zrejmé, cesty rodičov rozkošnej Rumie sa nadobro rozišli, pričom na odlúčení sa dohodli spoločne. ,,Myslím, že je fér vám povedať, že už nie sme rodina. Hlavne preto, že ste boli pri našom začiatku, taktiež pri narodení našej Ruminky a viem, že veľa z vás nám držalo palce,“ prezradila otvorene speváčka s bolesťou v srdci.

Jej expartner Makhmud zároveň priznal, že za rozchod môžu obaja, pričom on ani Monika nie sú žiadni anjeli. „Som veľmi rád, že s ňou mám dcéru a že ju naozaj mám konkrétne s ňou. Osud to jednoducho zariadil tak, že teraz nie sme spolu,“ dodal s tým, že sa matky svojho dieťaťa bude vždy zastávať.

Aj keď expartneri nepodávali pre médiá žiadne ďalšie vyjadrenia, pre portál eXtra.cz urobila Monika výnimku a upresnila zopár informácii. Speváčka totiž mala ešte začiatkom septembra zakúpiť pozemok v hodnote 5,5 milióna českým korún (cca 225-tisíc eur) neďaleko Brna, čo mohlo pôsobiť dojmom, že k rozchodu došlo už pred viac ako štvrť rokom.

„S Machom sme sa rozišli pred necelým mesiacom. Pozemok som kúpila, pretože staviam spoločne s rodičmi dom, kde budem mať aj svoje nahrávacie štúdio a kde bude mať do budúcna Ruminka svoje zázemie, keď začnem poriadne koncertovať a pracovať,“ uviedla Bagárová. Ako tiež dodala, jej bývalý partner o predmetnom vedel: „Pozemok sa riešil dlhšie obdobie a Mach o tom vie od samého začiatku, je to investícia a budúcnosť, tak ako Mach rovnako kupuje a investuje v Uzbekistane.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: extra.cz | Foto: IG/bagarovamonika, kacanovakova