Dominika Mirgová (28) si po plastike pŕs a najnovšom videoklipe Milly zlízla poriadnu kritiku od svojich skalných fanúšikov. Aby toho nebolo málo, speváčka a bývalá superstaristka priznala, že vďaka pandemickým opatreniam prežíva finančnú krízu.

Niekdajšia superstaristka a mladá speváčka prešla za poslednú dobu množstvom zmien. Dominika Mirgová si nechala vylepšiť prsia u plastického chirurga a začala sa viac venovať svojmu zovňajšku, ako aj kilám navyše. Dnes je z blondínky celkom iná žena a výrazne zmenila aj hudobný štýl. Najnovšie pobúrila svojich fanúšikov skladbou Milly a mnohí jej naložili so slovami, že Dominike chýba pokora.

Speváčka sa popri hudobnej kariére venuje aj svojej rodine a synovi Peťkovi, ktorého vychováva spolu s manželom Petrom Zvolenským. Ten jej až doposiaľ robil manažéra, no s príchodom protipandemických opatrení a koronakrízy zasiahli zrušené koncerty aj finančný rozpočet Dominiky. “Ja si myslím, že nás veľmi zasiahla, a nielen nás, ale každého, ale mali sme to ťažké, pretože ja som mala našetrené nejaké financie ešte z koncertov v zime, takže sme mohli ešte z niečoho čerpať, ale keďže to trvalo dlho, stále, mesiac, ďalší, ďalší, hovorím, čo teraz?” priznala pre Nový Čas.

A hoci spieva v novom klipe o tom, ako dosiahne milión eur, pričom sa okolo speváčky vznášajú bankovky, realita je zrejme o čosi nepríjemnejšia. Jej manžel sa tak rozhodol prispieť do rodinnej kasy a bude z neho hasič. “No tak Peťo vytasil zbrane a ak sa to podarí, tak možno by mohol byť z neho hasič. Tak mu držíme palce všetci doma, urobil všetky možné testy zatiaľ, takže bolo by super vlastne, ak by pochádzal príjem aj od neho. Peťo teraz zachraňuje situáciu a teraz ide akože naplno on, bude náš hrdina, hovoríme s malým Peťkom,” dodáva s nádejou speváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial