Nela Pocisková (28) sa spolu s Filipom Tůmom (41) starajú o ich spoločných potomkov Hektorka a Lianku. O to viac ostala herečka a speváčka zaskočená po Filipovom odkaze!

 

Nela Pocisková sa po narodení jej dvoch ratolestí načas stiahla z obrazoviek a venuje sa naplno výchove a úlohe matky. Prednedávnom ale prijala pozvanie do novej šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla 2 na 1, kde sa poriadne odviazala.

Nela je za každú srandu a okrem tanečných kreácií, dokázala divákov zaujať a dojať svojou piesňou Shallow, ku ktorej jej prišiel dopomôcť známy český spevák. Hnedovláska s však počas večera vystrelila aj sama zo seba. Dobrá nálada ju neopúšťala ani napriek tomu, že momentálne je na deti doma sama a prišla o dôležitú osobu.

Počas jednej z dokrútok sa Filip odhodlal k nečakanému vyznaniu, ktoré ju zrejme mierne vykoľajilo. Také slová by totiž od muža chcela počuť asi každá: „Ona mi dala lásku, dala mi rodinu, dala mi niečo tak krásne, že ja to neviem opísať. Máte človeka, ktorého máte rád a máte s ním deti a ste rodina. Tak keby som to úplne tak povedal, tak romanticky, spravila zo mňa muža,“ vyznáva sa Filip na záver videa.

Zdroj │ Foto: YouTube