Šoubiznis zaznamenal ďalší prominentný rozchod, ktorý by len málokto čakal. Známej kanadskej speváčke nevydržalo manželstvo a rozhodla sa ho ukončiť po deviatich spoločných rokoch.

Nelly Furtado sa narodila 2. decembra 1978 v meste Victoria, ktoré leží na území Britskej Kolumbie. Na hudobnej scéne sa presadila a následne stal slávnou v roku 2000, keď vydala debutový album s názvom Whoa, Nelly! Práve na tomto albume sa nachádzala aj jej prvá skladba, za ktorú získala ocenenie Grammy. Okrem speváckej kariéry sa venuje i písaniu textov a skladaniu piesní.

Speváčka si vzala za manžela zvukového inžiniera Demacia Castella. Romantické manželstvo trvalo deväť rokov, no začalo to medzi oboma škrípať a tak padlo rozhodnutie. Rozvod! S partnerom nemali žiadne deti, no Nelly sa stará o svoju trinásť ročnú dcéru, ktorú má s bývalým partnerom. “Teraz som slobodná. Niekto musí aktualizovať moju stránku na Wikipedii. Nepomáha to môjmu randeniu,”  vyjadrila sa umelkyňa.

V okolí tejto speváckej divy sa pohybuje množstvo zaujímavých mužov. Možno sa ani nenazdáme a čoskoro bude prichytená s novým partnerom. Necháme sa teda prekvapiť!

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram