Len pred niekoľkými dňami sa prevalila správa, že v nemocnici na akútnej operácii skončila speváčka Marta Kubišová. V ten istý deň sa však dostal do rovnakej pražskej Nemocnice na Motolce aj slávny český spevák. Ten sa však na rozdiel od umelkyne už mohol vrátiť domov.

V rovnaký deň ako Marta Kubišová skončil v nemocnici aj slávny český spevák a herec Václav Neckář. Umelec, ktorý oslávil 78 rokov, tak strávil noc podobne ako Kubišová v Nemocnici na Motolce. Kým speváčka utrpela perforáciu čriev, pričom jej kvôli možnej otrave krvi išlo doslova o život, spevákov stav nebol až tak dramatický.

Ako uvádza Blesk, Neckař pocítil náhlu nevoľnosť, prestal hýbať prstami na jednej ruke a v prstoch druhej ruky cítil brnenie. Napokon musel navštíviť lekára a skončil na infúziách. Kým speváčka hitu Modlitba pro Martu musela ostať pod dozorom na Jednotke intenzívnej starostlivosti, umelca už v piatok prepustili.

„Mňa, našťastie, pustili hneď v piatok, prsty už nebrnia a je mi fajn. Neviem, čo to bolo. A teraz sa odhodlávam, že Marte zavolám. Ale možno až zajtra, nechcem ju rušiť, nech má kľud na zotavenie,“ prezradil Neckař. S Kubišovou a Vondráčkovou pritom v rokoch 1968 až 1970 vystupoval v skupine Golden Kids.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blesk.cz│ Foto: FB, YT/SUPRAPHON