Slováci zažili v piatok 10. mája poriadny šok. Zákazníci Telekomu sa nevedeli nikomu dovolať, poslať SMS či prezrieť si internet. Nahnevaní kontaktovali svojho operátora so slovami, že požadujú odškodnenie. Toho sa teraz konečne dočkali!

Piatok 10. mája patril u mnohých Slovákov k poriadne stresujúcim. Na vine bol totálny výpadok siete operátora Telekom, ktorý spôsobil, že zákazníci nemohli nikomu volať, písať SMS a ani sa cez dáta dostať na internet. Hromženie sa začalo kopiť aj v zákazníckom centre a mnohí sa dovolávali odškodnenia.

Po pár dňoch sa rozhodol k celej nepríjemnej záležitosti vyjadriť aj samotný výkonný riaditeľ Telekomu Dušan Švalek, ktorý priniesol potešujúce správy. Výpadok, ktorý bol spôsobený zlyhaním techniky, neostane bez odozvy a pre svojich zákazníkov si pripravili príjemné odškodnenie.

TENTO PIATOK BUDE NA NÁS: V piatok večer som vám dal sľub, že to nenecháme len tak. Chceme ho dodržať, a preto dáme tento piatok v mobilných sieťach bezplatné volania, správy a dáta na Slovensku zadarmo pre všetkých bez ohľadu na to, či zažili výpadok alebo im služby fungovali. Tieto výhody budú k dispozícii pre všetkých a automaticky. Ešte raz ďakujem všetkým za pochopenie a verím, že nám zachováte svoju priazeň,“ zverejnil na sociálnej sieti. Tomuto kroku sa síce mnohí potešili, no ozvalo sa aj množstvo Slovákov, ktorí už v balíčku volanie a správy zadarmo majú, a tak benefit ani nepocítia.

Zdroj: Facebook/Telekom SK │ Foto: Pexels