Po minulotýždňovom fiasku, kedy na obrazovkách RTVS odštartovala celonárodná očkovacia lotéria, odvysielala verejnoprávna televízia druhú epizódu štedrej šou. Slováci si tak opäť prišli na astronomické výhry, pričom neuveriteľných 500-tisíc eur poputuje Manuele z Bratislavy.

Druhé kolo očkovacej lotérie sa nieslo v znamení upravených pravidiel, vďaka ktorým si vyžrebovaní Slováci odniesli takmer milión eur. Heslá k výhram prinieslo v obálkach päť pozvaných osobností, pričom prvú šťastnú hráčku vyžreboval Miko Hladký z kapely Gladiátor. Make-up artistka Manuela z Bratislavy síce telefón zdvihla, avšak ako prezradila, televíziu nepozerá, čo zaskočilo nielen divákov, ale aj moderátorov šou. Napokon ale prezradila, že heslo vie a slovné spojenie „veľká výhra“ jej prinieslo vytúžených 500-tisíc eur.

Druhé heslo prišiel divákom oznámiť herec Jevgenij Libezňuk, ktorý z osudia vyžreboval Tomáša z Vranova nad Topľou. Ako po úspešnej odpovedi prezradil, manželka ho takmer zaškrtila od radosti, keď vyhral 100-tisíc eur, ktoré dajú okrem iného na hypotekéku. V treťom kole sa na televíznych obrazovkách objavil zabávač Rasťo Piško, ktorý vyžreboval Ivana zo Žiliny, ten však telefón nezdvihol. Muž si tak namiesto 100-tisíc eur pripíše na účet iba tisícku, kým pôvodná suma sa presunula do ďalšieho losovania.

To už mala pod taktovkou herečka Karin Haydu, vďaka ktorej sa zmenil život Dávidovi z Bratislavy. Zjavne nadšený muž bol sa v danej chvíli nachádzal s priateľmi v pohostinstve a po správnom zadaní hesla si finančný analytik prilepšil o 200-tisíc eur. V poslednom kole prišla piateho šťastlivca vyžrebovať lekárka záchrannej služby Táňa Balíková, vďaka ktorej získala 100-tisíc Michaela z Trnavy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Video: YouTube