Slovenka sa rozhodla poriadne naložiť dnešným mamičkám. Tie sú podľa jej názoru príliš náročné, najmä vo finančnej oblasti a poniektoré považuje aj za pohodlné či snobské. Po zverejnení jej príspevku sa na sociálnej sieti strhla búrlivá diskusia.

Slovenka sa na známej stránke Priznania žien rozhodla vyčistiť žalúdok mnohým dnešným mamičkám, ktoré sú podľa jej názoru príliš finančne náročné a ich muži sa potom musia v práci obracať, aby mohli platiť zbytočnosti, ktoré podľa nej dieťa vôbec nepotrebuje: „Slovenskééé máámiičkyy… Podľa mňa mať dieťa nie je až tak finančne náročné. Len vy, ženy, ste podaktoré náročné. Alebo skôr by som povedala, že pre niektorých chlapov je to finančne náročné, a to vďaka ženám, ktoré majú. Ponakupujete pi*oviny sterilizátory, kolísky, kresielka a x ďalších nepotrebných vecí, bez ktorých sa dieťa zaobíde, a to sme len pri bábätku. Aj keby som zarábala 5 000 eur mesačne, nebudem kupovať drahú vec na obmedzené obdobie,“ rozohnila sa na úvod. 

Hneď na to sa prepracovala aj k téme pohodlných mamičiek: „Alebo táto pohodlnosť dnešnej doby, keď dieťatko začne plakať, hodíte ho do kresielka, najlepšie do takého, ktoré hojdá samo alebo do kolísky a potom chodíte ako po odrobenej 24-ke, lebo dieťatko sa chce stále pri zaspávaní hojdať. Fľašku hodíte do sterilizátora, lebo predtým z neho dudkal sused, ktorý prišiel na návštevu z infekčného… Rachnem do horúcej vody a je to,“ podáva vlastné rady.

Nepáči sa jej ani to, že mnohé matky kupujú deťom drahé veci len preto, aby sa predviedli pred kamarátkami či susedami: „Zavinovačky, kočíky, všetko drahé, nech sa ukážem, že na to mám. Tomu vášmu dieťaťu je jedno, či má niečo značkové, najdrahšie, umenie je ho hlavne správne vychovať. A že závidím, lebo na to nemám? No, veruže, mám, a dokonca nie som závislá ani na chlapovi, len treba pri veciach, ktoré potrebujem dočasne aj uvažovať racionálne. Nie som blbá a viem vychovať svoje dieťa aj bez extra výdavkov. Paráda, že? Skúste to,“ odkazuje na záver. Mnohé ženy sa do odvážnej kritičky okamžite pustili, no ďalšia skupina sa jej názorov zastala a pridala sa na jej stranu. Čo si myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Priznania žien