Šoubiz Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely Skrytá vášeň očaril kubánsky herec Mario Cimarro, ktorý v mydlovej opere stvárnil príťažlivého Chuana Reyesa. Dnes má pohľadný idol žien neuveriteľných 50 rokov a po svojom boku tehotnú snúbenicu, ktorá je hrdou Slovenkou!

Populárny herec Mario Cimarro tvorí už takmer štyri roky pár s finalistkou súťaže Miss Slovensko 2015, Bronislavou Gregušovou (30). „Od chvíle, keď sme sa stretli, keď som sa ponúkol, že ťa odfotím, som vedel, že sa k sebe perfektne hodíme. Najlepšia časť zo mňa si ty, s tebou nikdy nie som sám. Založila si oheň v mojom srdci a prinesla pokoj do mojej mysle,“ napísal romanticky k druhému výročiu ich vzťahu na sociálnej sieti, čím fanúšikom priblížil, ako sa vlastne začala ich spoločná cesta.

Dnes sa snúbenci tešia zo skutočnosti, že sa z nich už onedlho stane trojčlenná rodinka, pričom Broňa je už vo vysokom štádiu tehotenstva. Na Instagrame dokonca zverejnila záber svojho výrazného bruška, ktoré naznačuje, že sa už onedlho stane mamičkou. Ako dokonca prezradila koncom marca, pre bábätko majú budúci rodičia vymyslené aj mená Brando alebo Briana.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/mariocimarro, bronigregus