Obľúbená slovenská speváčka sa napriek zúriacemu koronavírusu cíti zdravo a dobre, no predsa len skončila v slzách. Šíriace sa ochorenie jej totiž vzalo blízkych ľudí z Talianska.

Eva Máziková oslávila 70-ku, a hoci žije v nemeckom Bavorsku, kde rovnako ako inde vo svete zúri koronavírus, fanúšikom na sociálnej sieti prezradila, že sa cíti zdravo. Speváčka sa zároveň poďakovala všetkým lekárom a personálu, ktorý sa všemožne snaží spomaliť šírenie vírusu.

Napriek tomu, že Eva vždy srší dobrou náladou, tentokrát priznala, že prežíva veľmi ťažké obdobie: “Ja som zatiaľ zdravá, naši priatelia z Talianska, žiaľbohu, už nie sú medzi nami. Je to strašné, nechcem o tom hovoriť, lebo sa hneď rozplačem,” priznáva smutnú novinu. O milovaného otca pritom prišla aj známa herečka, ktorá zverejnila hroznú fotku z nemocnice.

Aj to je však veľký dôvod jej výzvy ľuďom, aby sa prísne držali vládnych nariadení: “Pomáhajte lekárom tým, že naozaj budete počúvať to, čo lekári povedia. Ostaňte doma, nechoďte v skupinách von, pretože tým pomôžete lekárom a tým rýchlejšie korona odíde,” dodáva zronená speváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/evamazikovaofficial