Belgický futbalový útočník Christian Benteke patrí medzi obávaných kanonierov a pred pár dňami prestúpil do nového klubu. No do akého, to už je “zložitá” otázka.

[sociallocker]Pred rokom sa za takmer 40 miliónov sťahoval Benteke do slávneho Liverpool FC, kde však kvôli pretlaku v útoku zrejme trénera nepresvedčil a už po roku sa sťahuje zasa. Iný futbalový klub – Crystal Palace sa poriadne buchol po vrecku a za zakončovateľa napriek nie úplne vydarenej uplynulej sezóne zaplatil rekordnú sumu, takmer 30 miliónov eur. Funkcionári, tréner i fanúšikovia jasali, no smiech vystriedal plač.

Rekordná posila klubu však taká nadšená zrejme nie je. Po spečatení prestupu napísal na svoj twitterový účet správu o novom klube, no hneď s dvomi chybami. l8

Tou menej závažnou je to, že napísal Burnleyl namiesto Burnley. Tou vážnou to, že si pomýlil klub, do ktorého klubu prestúpil. Hrať bude totižto za Crystal Palace, nie za Burnley. Hoci to o chvíľu opravil, bolo neskoro. Fanúšikovia to zrejme tak ľahko nepredýchajú.

Zdroj: lidovky.cz | Foto: Twitter, Facebook
[/sociallocker]