V Mame na prenájom sa v pondelok podvečer diváci môžu tešiť na novú tvár. Fanúšikom šou Ruža pre nevestu však bude určite známa. Pozrite, ktorá kráska získala rolu v obľúbenom seriáli!

Do úspešného denného projektu mieri kozmetička, ktorá príde do domu Vernerovcov, aby svojej kamarátke, recepčnej Monike (Petra Blesáková) botoxom vyhladila vrásky. Vrúcne ju privíta aj Zuzana (Gabika Dzuríková), ktorá ju však upozorní, že nie je jej klientkou. A nato sa jej dostane nie príliš lichotivá reakcia.

Herečka z Mamy na prenájom sa vydala: Pozrite, aká bola nádherná!

,,Na vašom mieste by som neváhala, s tým vráskami treba čosi robiť,” šokovala Zuzanu prostoreká blondínka, ktorej úlohy sa zhostila Katka z minuloročnej série šou Ruža pre nevestu. Ako speváčka hodnotí svoju skúsenosť na pľaci?

„Veľmi sa mi páčilo v role herečky a vedela by som si to predstaviť venovať sa tomu. Texty sa mi učili super,“ uviedla pre web Markiza.sk Katka. Keď sa však zapli kamery, prišiel veľký stres.

,,Akoby som ich všetky zabudla. Mala som veľkú trému hrať s takými skvelými herečkami, ale nakoniec som to všetko dobre zvládla. Gabika Dzuríková aj Petra Blesáková boli úžasné a podporili ma, bolo mi cťou si s nimi zahrať,“ pochvaľovala si kráska, ktorá zahviezdi v Mame na prenájom dnes podvečer. Ukážku si môžete pozrieť v priloženom videu.

 

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial, katytalan_