Bývalý šéf podsvetia Mikuláš Černák je za mrežami od roku 1997, pričom je odsúdený na doživotie za sériu vrážd. Vo väznici tak strávi v poradí 24-té Vianoce, no ani v tomto období nestráca dobrú náladu počas najkrajších sviatkov v roku.

Boss bossov sa nachádza v jednej z najprísnejšie strážených väzníc na Slovensku, ktorá je v Leopoldove. Aj za múrmi obávanej pevnosti sa však budú oslavovať vianočné sviatky. Väzňov čaká pripravený program, a taktiež sa počas Štedrého dňa koná svätá omša. Večera sa nelíši od tej na slobode, keďže väznené osoby dostanú kapustnicu, šalát s rybou alebo rezňom a možno aj koláčik.

Mikuláš Černák tak má jasnú predstavu, ako bude vyzerať jeho Štedrý deň za mrežami, nehovoriac o tom, že v decembri oslavuje meniny i narodeniny. Bývalý mafián sa za blahoželania od fanúšikov poďakoval aj na sociálnej sieti, kde ho sleduje takmer 50-tisíc ľudí.

Rodák z Brezna sa následne rozhodol popriať nikým a ničím nerušené vianočné sviatky. ,,Vzhľadom k tomu, že sa nám blížia už aj vianočné sviatky, želám vám všetkým, aby ste ich prežili radostne v kruhu svojich najbližších a hlavne slobodne bez akýchkoľvek pandemických obmedzení nariadených tými SANTA KLAUNMI, ktorí momentálne riadia túto našu krajinu,“ zaželal 55-ročný väzeň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Mikuláš Černák  |  Foto: FB/Úrad vlády SR, Mikuláš Černák, YT/SME