Zlatica Kušnírová sa od smrti dcéry Martiny a Jána Kuciaka objavila na viacerých verejných podujatiach ako aj tlačových konferenciách. Mnohí boli presvedčení o tom, že vstúpi do politiky a najviac sa šepkalo o strane Igora Matoviča. Toto je jej odpoveď!

Po smrti Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa jej zúfalá mama Zlatica objavila na viacerých spoločenských či verejných podujatiach. Nechýbala ani protestoch či tlačovkách niektorých opozičných poslancov. Najnovšie mala možnosť nazrieť aj do všetrovacieho spisu, z ktorého jej ostalo zle.

Začalo sa preto šepkať o jej vstupe do politiky a azda najviac prichádzala do úvahy strana Igora Matoviča OĽaNO. Ten ešte viac rozdúchal pochybnosti, keď v nedeľnom Na telo avízoval, že na ich kandidátke sa objaví “obyčajná žena z východu” Slovenska.

Aj keď sa viacerí domnievali, že pôjde práve o pani Kušnírovú, tá najnovšie všetky špekulácie vyvrátila: “Nie, nebudem to ja. Mala som čas na rozmyslenie, ale odmietla som. Ja na to nemám už nervy ani zdravie. Teraz budem potrebovať energiu na súdne procesy s vrahmi mojej dcéry a zaťa,” prezradila pre Plusku s tým, že podporí dobré návrhy opozície, hoci čisto apoliticky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/Braňo Závodský Naživo, Denník N