Zlá správa pre zamestnancov Slovenskej pošty: Hromadné prepúšťanie!

Dátum:

Zamestnanci Slovenskej pošty dlhodobo bojujú s pandémiou koronavírusu, pričom situácia už dávno nie je pod kontrolou. Mnohí sa nachádzajú v karanténe alebo priamo čelia ochoreniu COVID-19. Zlé správy však ešte nekončia.

Slovenská pošta v priebehu tohto roka plánuje zásadné reformy, ktoré sa dotknú stoviek zamestnancov. Ide totiž o úpravu organizačnej štruktúry, pričom sa v prvej fáze zrušia pracovné miesta alebo dôjde k zmene pracovných podmienok. O prácu príde 756 pracovníkov a viac ako 1 500 ľuďom sa zmení zmluva, ktorú podpisovali pri nástupe do zamestnania.

Cieľom je modernizovať spoločnosť vrátane skvalitnenia služieb klientom. ,,Spolu s kolegami sme pripravili komplexný transformačný plán vrátane digitalizácie služieb, modernizácie infraštruktúry logistickej siete a zvýšenia kapacity v balíkovom segmente, reorganizácie a zefektívnenia doručovania zásielok a ďalšie opatrenia, ktoré v budúcnosti donesú vyššiu kvalitu služieb našim klientom,“ uviedol pre média predseda predstavenstva Slovenskej pošty Martin Ľupták. Rozsiahla reforma poštových služieb na Slovensku je rozdelená do niekoľkých krokov, ktoré by sa mali postupne realizovať.

Zdroj: aktuality.sk  |  Foto: FB/Slovenská pošta,a.s.

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...