Moderátorka sa veľmi ťažko zmierovala s diagnózou svojej mamy, ktorej diagnostikovali rakovinu mozgu v štvrtom štádiu. Rodina sa zomkla a bola jej oporou v tých najťažších chvíľach. V momente, keď sa začali črtať pozitívne správy, prišla ďalšia zdrvujúca správa.

Americká televízna moderátorka Maria Menounos sa stala stabilnou súčasťou televízie E!. Litse je mama vždy usmiatej reportérky, pričom od minulého roka bojuje s nádorom na mozgu. Maria jej bola najväčšou psychickou oporou do momentu, keď sa sama začala cítiť choro. Zo začiatku si myslela, že ide o infekciu uší, no nakoniec mala pocit, že trpí niečím omnoho vážnejším.

 “Viem, že si myslíš, že som blázon, ale mám pocit, že mám nádor na mozgu, rovnaký ako mama,” povedala vtedy svojmu snúbencovi Kevenovi. Jej najhoršia predtucha sa nakoniec potvrdila, keďže vyšetrenia potvrdili meningióm. Maria musela podstúpiť operáciu a liečbu rovnako ako jej mama. Zákrok bol úspešný a moderátorke vyoperali 99 % percent nádoru. Dobrou správou je aj fakt, že aj u jej mamy sa rakovina ustálila.

Zdroj: washingtonpost.com  |  Foto: Facebook, Instagram