Predvolebná kampaň je v plnom prúde, pričom mnohí politici cestujú po celom Slovensku, aby získali voličov. Jedným z nich je aj Igor Matovič, ktorý sa znova snaží zaujať nezvyčajným spôsobom. Debata sa totiž koná bez ochrankárov, no nie všade má dvere otvorené.

V utorok (15. augusta) sa uskutočnil míting strany OĽANO a priatelia v Dome kultúry v Snine. Privítanie Igora Matoviča a jeho kolegov však rozhodne nebolo vrúcne. Skupina mužov totiž po príchode bývalého premiéra okamžite začala s urážkami a vyčítala mu jeho politické rozhodnutia.

Rodákovi z Trnavy stačilo málo, aby sa s nimi pustil do konfliktu. Bolo zjavné, že niektorí z nich sa chcú pustiť do bitky. Matovič síce vyhlasuje, že jeho verejné debaty sa uskutočňujú bez ochranky, no predsa ju mal. Tomáš Šudík bránil svojho predsedu vlastným telom.

Postavilo sa za neho aj niekoľko priaznivcov, ktorí sa snažili situáciu upokojiť. Malo sa špekulovať, že politik utŕžil facku, pľuvanec a pár buchnátov. ,,Žiadnu facku pán Matovič nedostal, boli tam štyria dôchodcovia a drganica,“ uviedol Šudík pre Startitup. Bývalý financmajster na pár minút odišiel z miesta mítingu a po návrate mala debata pokračovať v pokojnom duchu.

Video z konfliktu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Startitup.sk, FB/Dianie v Snine  |  Foto: FB/Dianie v Snine, Igor Matovic