Hrôzostrašná utajená lekárska správa Lučanského? Ministerstvo REAGUJE!

Dátum:

Po smrti Milana Lučanského († 51) sa objavilo viacero reakcií ako aj názorov na to, prečo k tejto tragédií došlo. Najnovšie mala uniknúť údajná lekárska správa, ktorá má zachytávať rozsah Lučanského zranení. Okamžite však zareagovalo ministerstvo.

Po úmrtí Milana Lučanského sa začalo objavovať viacero špekulácií či názorov na to, prečo došlo v cele prešovskej väznice k obrovskej tragédií. Samotná ministerka Mária Kolíková priblížila na tlačovej besede, čo sa malo udiať za zatvorenými dverami pri prvom aj druhom incidente. O exprezidentovi polície prehovorila aj jeho bývalá kolegyňa, advokátka Mišíková či jeho blízky kamarát a novinár Púchovský.

Najnovšie sa mala redakcia Plus JEDEN DEŇ dostať k údajom z jeho lekárskej správy, kde sa údajne píše o „vpáčenom oku do nosnej dutiny“ aj o „zlomenine očnicového oblúka“. Napokon mal vraj policajný funkcionár po prvom incidente vo väznici spadnúť z vozíka pri prevoze na očné vyšetrenie, pri ktorom malo dôjsť k poraneniu hlavy. K hrozným slovám sa vyjadril aj anonymný lekár, ktorý mal do správy nahliadnuť: „K takémuto úrazu, aký operovali ORL špecialisti z Ružomberka, bolo treba hrubú silu,“ tvrdí.

Na tieto vážne tvrdenia zareagovalo aj ministerstvo spravodlivosti, ktoré rovnako ako pred pár dňami, aj teraz ubezpečuje verejnosť, že v prípade Milana Lučanského nedošlo k zraneniam zavineným inými osobami. „Kontrolu vykonala štvorčlenná kontrolná skupina poverených zamestnancov ministerstva spravodlivosti. Výsledok kontroly potvrdil, že k zraneniu obv. Milana Lučanského došlo bez zavinenia inej osoby. Žiadna z informácií prezentovaná médiami k okolnostiam vzniku poranenia (napadnutie), rozsahu poranení (krvácanie do mozgu, viacnásobná zlomenina nadočnicového oblúka, opakovaná resuscitácia, oko mimo očnej jamky, 11-hodinová operácia) nebola potvrdená, resp. bola vyvrátená,“ dodáva so slovami, že cudzie zavinenie či pochybenie príslušníkov ZVJS vylúčil aj samotný obhajca Lučanského, ako aj dozorový a generálny prokurátor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ │ Foto: Facebook/Milan Lučanský

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...