Po pokuse o samovraždu Milana Lučanského sa k tomuto chúlostivému prípadu vyjadrujú známi politici. Najnovšie sa rozhodla zareagovať aj jeho bývalá kolegyňa, bývalá prokurátorka a aktuálna advokátka Eva Mišíková.

Milan Lučanský sa podľa najnovších správ pokúsil o samovraždu v cele, kde mal použiť mikinu priviazanú o posteľ. Väzenská stráž odhalila incident po podávaní jedla a 9 minút po poslednej kontrole cely. Hrozivé detaily priblížila na dnešnej tlačovej besede Mária Kolíková, ktorá chce nechať vec poriadne prešetriť.

K závažnej udalosti, po ktorej ostal bývalý policajný prezident v kóme, sa vyjadrila strana Smer a najnovšie prehovoril aj Robert Fico, ktorý vyzýva na vyhnanie Igora Matoviča z Úradu vlády. O Milanovi Lučanskom prehovorila aj jeho niekdajšia kolegyňa a bývalá prokurátorka Eva Mišíková.

Súčasná advokátka spolupracovala s Lučanským celé roky a pre Plusku odhalila, čo si o celej veci myslí: “S Milanom Lučanským som dlhé roky pracovala a musím povedať, že to bol inteligentný človek s analytickým myslením. Nemyslím si, že by v tomto prípad išlo o demonštráciu neviny. Nakoľko bol ešte v auguste prezidentom policajného zboru, zrejme ťažobu vzniknutej situácie psychicky neuniesol,” uviedla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/PLUS 7 DNÍ, SME