Pred dvomi týždňami otriaslo verejnosťou šokujúce priznanie Matúša Kolárovského, ktorý odhalil svoju temnú minulosť spájajúcu sa s užívaním drog, liekov či alkoholu. Čo na Yaelovo vyjadrenie hovorí jeho kamarát, herec Victor Ibara?

Obaja sú pohľadní talentovaní herci s exotickým pôvodom, ktorých tento rok spojili aj krásne sestry Nízlové. Kým Veronika má dcérku s Matúšom Kolárovským, Daniela tvorila niekoľko mesiacov pár s Victorom Ibarom. Dvojica dokonca spolu čakala aj bábätko, o ktoré, žiaľ, prišla. V tomto období sa Matúš a Victor stretávali pomerne často a netajili sa veľmi blízkym vzťahom.

Victor sa pred pár dňami zúčastnil módnej akcie Pop-up Suggérer, kde sa redaktorovi webu Markiza.sk vyjadril aj ku Matúšovej kauze, ktorú, samozrejme, tiež zaregistroval. ,,Pracuje, robí, ja milujem, keď sa ľudia posúvajú. Ak sa posúva, tak som rád,” uviedol seriálový lekár Gabriel z Druhej šance. Vedel, že bol jeho kamarát kedysi závislý na omamných látkach?

,,Nevedel som, že Matúš cez niečo takéto prechádzal. Ale ak by potreboval pomoc, vie, že som tu. Vie, že na ktorých ľudí sa má obrátiť. A ak robí kroky, niekedy aj kroky dozadu sú dobré kroky, lebo vidíš tú stenu väčšie a máš aj ten väčší prehľad, čo sa vlastne deje. Vidíš mozaiku. Či je to dopredu či dozadu, ono je to na konci dní jedno, dôležité, že človek sa hýbe. Ak sa Matúš hýbe a ide ďalej, nestagnuje, čo si myslím, že mu ide, tak je to na správnej ceste,” myslí si študent medicíny Victor Ibara, ktorý poslal Matúšovi vrúcne slová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

ibara

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/matuskolarovsky, victor_ibara