Lucia Ďuriš Nicholsonová sa na sociálnej sieti pravidelne vyjadruje k dianiu v europarlamente, no aj na slovenskej politickej scéne. V poslednom videu však zdieľala s fanúšikmi oveľa osobnejšiu tému. Po vyšetrení u lekára si totiž nevypočula dobré správy. 

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová sa na svojom profile pravidelne obúva do kolegov z opozičného spektra, hoci s kritikou neváha ani vo vlastných radoch. V najnovšom videu však zašla do oveľa osobnejšej témy, ktorá sa týka zdravia političky.

Nicholsonová totiž uviedla, že sa vo svojich 45-tich rokoch po prvýkrát zúčastnila vyšetrenia mamografie. „Mám 45 rokov a bola som na prvej mamografii. To je naozaj strašná hanba,“ sype si popol na hlavu. Politička si navyše od lekárov vypočula neradostné správy.

Rovno mi tam niečo našli na pravej strane, čo si vyžiada pravidelné kontroly,“ priblížila výsledky. Europoslankyňa však fanúšikov ukľudnila slovami lekára. Ten jej totiž odporučil nepanikáriť, keďže sa nemusí jednať o nič závažné. Na záver ale odporučila Slovenkám, aby neurobili rovnakú chybu ako ona a neodkladali svoje preventívne prehliadky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Lucia Ď. Nicholsonová