Je tomu len zopár dní, čo celé Česko i Slovensko rozosmialo jedinečné číslo bruchomluvca Zdeňka, ktorá sa pred porotcov v talentovej súťaži postavil so svojim „kamarátom“ Matýskom. Dvojica to spolu rozbalila vo veľkom štýle a na naliehanie publika napokon dostala povestný „zlatý bzučiak“.

Šou Česko Slovensko má talent je plná zaujímavých a inšpiratívnych ľudí, ktorí neraz očaria divákov svojimi jedinečnými číslami. Kým pre všetkých hendikepovaných sa stala synonymom odhodlania, pevnej vôle a radosti zo života 27-ročná tanečnica Daniela s kamarátkou Bety, atak na bránice divákov spôsobil Zdeněk Polach s Matýskom z Prahy. Ich vtipné číslo, ktoré porota pripisovala výbornej improvizácii, bolo odmené zlatým bzučiakom, a teda okamžitým postupom do finále šou.

Ako sa však ale zdá, číslo, ktoré bolo považované za jedno z najlepších v sezóne, je v drvivej väčšine len okopírovaním vystúpenia bruchomluvca Paula Zerdina, víťaza šou Amerika má talent 2015. Ten svoje súťažné skeče pozdvihol na najvyššiu úroveň, keď priamo na pódiu rozprával za tri bábky naraz, ktoré dokonca i koordinoval. Žeby teda išlo len o zhodu náhod alebo má Zdeněk veľkú inšpiráciu práve vo víťazovi americkej šou?

Video Zdeňka môžete vidieť TU: ZLATÝ BZUČIAK od kata Jara Slávika! Zdeněk s Matýskom ovládli Česko i Slovensko smiechom!

Číslo Paula Zerdina v šou Amerika má talent 2015

Zdroj: JOJ.sk, America’s Got Talent | Foto|Video: YouTube