Politika Šokujúce svedectvo asistenta:TOTO vraj robil Matovič v zákulisí Na telo!

Šokujúce svedectvo asistenta:TOTO vraj robil Matovič v zákulisí Na telo!

Nedeľa na Markíze opäť patrila politickej relácií Na telo s Michalom Kovačičom, ktorý v štúdiu privítal troch politikov. Po odvysielaní debaty sa však na sociálnej sieti objavilo svedectvo jedného z asistentov bývalého ministra, ktorý opísal údajnú situáciu v zákulisí.

Michal Kovačič v poslednej epizóde privítal exministra hospodárstva Petra Žiga a ministra financií Eduarda Hegera. Neskôr sa k nim mal pridať aj Igor Matovič, ktorý vyjadrenia jeho kolegov sledoval v zákulisí. V jeho prítomnosti však bol aj poslanecký asistent Maroš Stano, ktorý sprevádzal Žiga.

Práve on na sociálnej sieti opísal, čo sa údajne malo diať v zákulisí. Bývalý minister hospodárstva totiž uviedol, že celoplošné testovanie by mohlo odviesť pozornosť od nepodarenej pomoci ľuďom, a zároveň to bude tzv. ,,premiérove PR“. Pri týchto slovách sa mal predseda OĽaNO rozohniť. ,,Matovič vykríkol: ,,Idiot, je to idiot, hajzel jeden.“ Obrátil sa na mňa: ,,Vy ste tu s ním? Odkážte mu, že je idiot,“ tieto slová mali zaznieť z úst premiéra.

Žiga však v rozhovore pred kamerami pritvrdil a spochybnil dostatočnú účinnosť testov. V tom mal predseda vlády s hnevom vykríknuť: ,,Postaviť k múru a zastreliť!“ Po upozornení svedkov, aby sa upokojil, sa následne pridal do debaty aj on. ,,Zamýšľam sa, čo to malo byť. Tlak, stres, výbušná povaha, divadlo, provokácia? Čo ja viem. Ale sú hranice, ktoré by vysoký ústavný činiteľ nemal prekračovať. Nenávistné reči o strieľaní kritikov sú príliš,“ skonštatoval Stano. Aj keď ohľadom údajného výstupu premiéra neexistuje žiaden usvedčujúci záznam, slová asistenta vyvolali na sociálnej sieti vlnu rozporuplných reakcii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Maroš Stano  |  Foto: FB/Na telo s Michalom Kovačičom

Exit mobile version