Mnohí diváci si určite ešte pamätajú na kontroverznú markizácku šou Svadba na prvý pohľad, kde bol jedným z účinkujúcich aj Stano hľadajúci lásku. Manželstvo s Gabikou mu nakoniec nevyšlo, no stále má záľubu, vďaka ktorej je šťastným mužom.

Mladík z Košíc sa už počas natáčania niekoľkokrát priznal, že je vášnivým cestovateľom. Nie je to tak dávno, čo sa Gabike počas jedného z rozhovorov priznal, že v zahraničí sa pokojne vyspí aj na cintoríne, keď je unavený.

Najnovšie sa vybral na výlet do Ukrajiny, pričom mal po prekročení slovenských hraníc putovať do štátnej karantény. Tejto povinnosti sa mu však podarilo vyhnúť. Stano išiel totiž späť domov stopom, pričom sa viezol s kamionistami. ,,Na ukrajinskej strane frflali, prečo idem v kamióne, a na slovenskej sa chytali za hlavy, že taký prípad ešte nemali,“ opísal situáciu IT-čkár pre cas.sk.

35-ročnému Slovákovi sa nakoniec podarilo vybaviť si výnimku. Policajtov presvedčil, že sa bude nachádzať doma úplne sám, v izolácií. Navyše mu bol pred štyri rokmi diagnostikovaný šelest na srdci. ,,Aspoň na niečo mi to pomohlo. Podpísal som čestné vyhlásenie a šiel som domov,“ dodal Stano.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/S.T., YouTube/Televízia Markíza