Šou The Voice Česko Slovensko sa blíži do svojho veľkolepého finále, pričom o priazeň divákov sa budú celkovo uchádzať štyria poslední speváci. Z desiatok súťažiacich, ktorí predviedli pred televíznymi kamerami fantastické výkony, sa však víťazom môže stať len jeden.

Už najbližšiu sobotu sa na obrazovkách televízie Markíza a Nova uskutoční veľkolepé finále šou The Voice Česko Slovensko, kde sa proti sebe postavia štyria fantastickí speváci. Spomedzi stoviek prihlásených súťažiacich o víťazstvo napokon paradoxne zabojujú dvaja Česi i Slováci, pričom pri oboch krajinách ide o muža a ženu.

Aj keď v priebehu šou vypadlo niekoľko jasných favoritov, stále sa v nej udržali speváci, ktorí si medzi divákmi získali množstvo priaznivcov. Do finále sa napokon dostal “čierny kôň” Vojtěcha Dyka, ktorým bola od prvého vystúpenia speváčka Eliška Urbanová. K nej sa z tímu Kaliho pripojila výborná Annamaria d’Almeida, pričom z tímu Jany Kirschner získal vstupenku do finále Peter Juhás. Víťazom tímu Pepu Vojteka sa stal jednoznačne miláčik dievčat Jakub Moulis, ktorý absolútne zvalcoval divácke hlasovanie najväčším percentuálnym rozdielom.

A ako vlastne presne dopadlo divácke hlasovanie?

Zdroj: Markiza | Foto: Instagram/thevoiceceskoslovensko