Bývalá štátna radkyňa Mária Trošková (31), ktorá sa po vražde novinára a odhalení jej vzťahu s Vadalom porúčala z Úradu vlády, nie je žiadne neviniatko. Unikli totiž tajné zábery z bratislavského nočného baru, kde sa zvykla pravidelne zabávať…

Mária Trošková sa napriek krátkemu pôsobeniu na Úrade vlády výrazne zapísala do politických dejín. Po odhalení napojenia na Antonína Vadalu, ktorý je dnes obvinený zo spolupráce s talianskou mafiou, sa musela z úradu Roberta Fica porúčať. Presťahovala sa do luxusného mezonetu v Petržalke, hoci nikto presne nevie, čím sa aktuálne živí. Telefonovať s Vadalom mal dokonca aj samotný expremiér, hoci tieto slová odmieta.

Trošková ale nebola žiadne neviniatko ani v minulosti. V roku 2007 sa pokúsila získať v súťaži Miss korunku krásy, no keď sa jej to nepodarilo, začala pracovať pre Pavla Ruska, ktorý ju mal zoznámiť s Vadalom. Po období podnikania si to zas namierila na Úrad vlády, kde sa v rekordne krátkom čase stala štátnou radkyňou bez bezpečnostných previerok. Napokon vyplávala na povrch aj šokujúca informácia o tom, že jej početné telefonáty s Vadalom trvali aj počas pôsobenia po boku Fica.

Portál Topky ale zverejnil jej tajné fotky z baru, ktoré mali zrejme ostať ukryté v šuflíku. Neznámy zdroj prezradil, že Mária sa v známom podniku v Bratislave zabávala v minulosti pravidelne a pôsobila, že sa tam s každým pozná: „Vyzerala, že je v tom podniku varená a pečená, poznala tam ľudí. Bavila sa tam vždy s takými solventnejšími pánmi,“ odhalil so slovami, že diskotéka bola známa práve tým, že do nej radi zavítali práve majetnejší muži.

Fotky Márie Troškovej môžete vidieť >>> TU <<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: YouTube/Aktuality, DennikN