Šoubiz Úspešná burza vecí po Andrey Fischer (†47): Weiter vyzbieral túto SUMU!

Úspešná burza vecí po Andrey Fischer (†47): Weiter vyzbieral túto SUMU!

Spevák Otto Weiter na prvé výročie smrti jeho manželky Andrey Fischer zorganizoval charitatívny bazár, kde sa predávalo oblečenie, obuv i doplnky zosnulej speváčky. Akcia bola úspešná, a dokonca sa vyzbieral slušný obnos peňazí.

15. júla, na výročie smrti 47-ročnej umelkyne, si mohli ľudia kúpiť jej osobné veci a prispieť tak na zbierku určenú na pomoc onkologicky chorým deťom. Najluxusnejšie šaty sa predávali od 50 do 250 euro, no mnohé oblečenie bolo na predaj od dvoch eur.

Pri každom ,,boxe“ pomáhali s predajom priatelia Weitera ako Eva Máziková, Jadranka či jeho nová partnerka Petra Maxin. „Ja som bola prvá, ktorá si tu niečo kúpila. A to tašku pre moju upratovačku v Taliansku. Zatiaľ sme predali veci za 45 eur. Ja takéto akcie poznám, moje kamarátky to robili. Mám takéto akcie rada, aj keď toto je trošku iné,“ povedala Máziková pre plusku.sk. Zákazníci si mohli taktiež vypočuť koncert skupín Akcent Live a Dua Muzika.

Akcia bola úspešná, keďže sa podarilo vyzbierať 1 693,50 eur. ,,Spomienková akcia spojená s charitatívnou burzou na jej počesť mala svoj význam… Chceme sa s Petrou poďakovať všetkým interpretom, ktorí prišli podporiť túto myšlienku. Všetkým fanúšikom a zúčastneným ešte raz srdečne ďakujeme za prejavenú úctu k Andrejke,“ napísal Weiter na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, FB/Otto Weiter  |  Foto: FB/OTTO Weiter & PETRA Maxin official