Twiinsky po prehratom napínavom súboji s Karin a jej pomocníčkou Táňou síce vypadli, no počas účinkovania na statku si užili množstvo kritiky. Jedným z dôvodov malo byť aj ich pozadie, ktoré sa farmárom zdalo akési väčšie. Dvojičky však na to majú jasné vysvetlenie!

Twiinsky sa počas účinkovania na Farme stali terčom útokov aj ohovárania. Ako prvá si ich na mušku zobrala blondínka Karin, ktorá sa im dokonca vyhrážala fackou: “Už ma vytáčajú dva dni! Vo mne to vrie! Idem si zapáliť, lebo by som jej tam dala za ucho!” zneli slová nekompromisnej farmárky, ktorá svoje súperky napokon vyradila v dueli za výdatnej pomoci kučeravej Táni. Práve zadaná Táňa sa nedávno až podozrivo túlila k tomuto farmárovi.

Spevácke duo si neskôr začali doberať aj Miška a Táňa, ku ktorým sa pridali aj ich najvernejší spojenci Dominik a Peter. Hlavnou tému sa stali stehná a zadky Twiinsiek, ktoré sa farmárom zdali priveľkéPodľa mňa majú veľké rite,” začali ženy, ku ktorým sa pridal aj Peter: “Majú ich riadne.” S ich názorom sa ale stotožňuje aj istý fanúšik na sociálnej sieti, ktorý si rovnako všimol rozdiel medzi zábermi z Farmy a dokonalými fotkami dvojičiek na Instagrame: “Na tej farme ste nemali tú postavu takú dokonalú ako na fotkách,” rýpol si.

To už si ale dvojičky nenechali a prišli s vysvetlením, čo je skutočnou príčinou ich oblejších tvarov na Farme: “Lebo sme tam boli mega zavodnené z jedla a tepla,” odpovedajú na uštipačný komentár. Následne sa ich zastal aj Robo Mikla, ktorý vidí problém v kamere: “Kamera zväčšuje a rozširuje. To si nevedela ? Ale to fakt !!!!!!!” Na náročnú stravu na Farme, po ktorej išli kilá hore, sa pritom sťažovali aj krásne predchodkyne Twiinsiek, ako Jana Hrmová, Eva Zelníková či Lucia Gachulincová. Dvojičky ale neopomenuli ani rýpanie farmárov, ktorí si za svoje poznámky o veľkých zadkov vyslúžili drsnú odpoveď.

Twiinsky zavítali do Telerána

Zdroj │ Foto: Instagram, Facebook