Udalosti VIDEO: Bitka blondínok pred barom v Bratislave, kopance aj…!

VIDEO: Bitka blondínok pred barom v Bratislave, kopance aj…!

Pred známym bratislavským podnikom, ktorý navštevujú aj naše tváre šoubiznisu, došlo v piatok 13. mája k poriadne nečakanému incidentu. Do vlasov si totiž skočili dve blondínky v minišatách, ktoré sa na zemi mlátili päsťami. Vo vzduchu lietali aj príčesky a kopance.

Obľúbený bratislavský podnik, ktorý hostí aj známe šoubizové tváre, sa stal v piatok večer svedkom poriadne prekvapivého incidentu. Dve blodínky v minišatách a na podpätkoch si totiž vonku pred barom skočili do vlasov. Ako informuje portál Topky, jedna z nich spočiatku čosi kričala na ľudí pred barom, keď k nej druhá pribehla a napadla ju.

Počas bitky skončia obidve mladé ženy na zemi, lietajú päste aj kopance. Na videu, ktoré ktosi z prítomných natočil a poslal do médií, následne vidieť jednej z blondínok obnažené poprsie, ako aj intímne partie vykúkajúce spopod vyhrnutých šiat.

Konflikt sa v jednom momente snaží ukončiť dohováraním istý muž, no neúspešne. K incidentu sa už vyjadrilo aj vedenie baru, pred ktorým k nemu došlo. Objasnilo, že zamestnanci bezpečnostnej služby nemajú právo zasahovať v priestoroch mimo tých uvedených v zmluve, pričom mala byť následne privolaná záchranka aj polícia. Hovorkyňa polície v Bratislave však uviedla, že neevidujú žiadnu nahlásenú udalosť v spomínanom čase. Hovorkyňa záchranárov potvrdila príchod sanitky k jednej žene s poranenou hlavou, ktorá však ošetrenie odmietla. V parlamente zas malo dôjsť na chodbe k výmene názorov medzi Romanou Tabák a Janou Bittó Cigánikovou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  topky.sk │ Foto:  Youtube

Exit mobile version