Česká legenda MMA Petr Monster Kníže: ,,Vek je iba číslo!“

Dátum:

Skalným fanúšikom bojových športov netreba „českého dedka“ extrémne predstavovať. Petr „Monster“ Kníže dostal po heroickom výkone konečne šancu na titulový zápas. Už čoskoro možno bude kraľovať welterovej divízii. 

Pred zápasom s brazílskym talentom Kaikom Britom ho väčšina verejnosti nepriamo odpisovala. Zranenia a vysoký vek hrali proti nemu, na druhej strane ale skúsenosti a sila mu dopomohli k tomu, aby vydržal. 

Monster sa do oktagonu vrátil po dvojročnej pauze a svojím posledným víťazstvom dokázal, že ešte nie je na odpis. V prvom kole totiž dokázal bez problémov uškrtiť Andrea Fusiho a tým sa zaradil medzi špičku weltru.

V nervydrásajúcom súboji ho ale nezlomila ani fraktúra nosa ani nepríjemné a rýchle údery, zápas sa pokúsil preniesť na zem a bodoví rozhodcovia výhru pripísali práve jemu.

,,Myslel som si, že môj nos už nejde zlomiť, už som si myslel, že je koniec a zrazu prásk. Stále som chcel ukázať, že viem aj trochu boxovať, že to nie je iba o tých úpoloch. Mladý chalan je ale rýchlejší a tak som sa musel vrátiť k tomu, v čom som silný. Pred vyhlásením výsledkov som to videl 50 na 50. Dúfam, že sme urobili dobrý zápas, ktorý sa divákom páčil,“ povedal Petr na tlačovej konferencii po turnaji. V Ostrave sa v titulovej bitke stretne proti úradújúcemu šampiónovi Davidovi Kozmovi, ktorého už raz porazil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/ mma_monster

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...