Politika Dráma v parlamente: Fico o potkanovi, Matovič o skorumpovanom bastardovi!

Dráma v parlamente: Fico o potkanovi, Matovič o skorumpovanom bastardovi!

Igor Matovič sa dostal do neželanej karantény tým, že bol v kontakte s pozitívne testovanou osobou na infekčné ochorenie koronavírusu. Z pohodlia domova si však voľné chvíle v pokoji neužíva. Róbert Fico má totiž s premiérom veľký zámer, plánuje jeho odvolanie. Matovič však vracia úder a sociálnou sieťou sa šíri jedno kvetnaté pomenovanie za druhým.

Slovenský premiér je v posledných týždňoch doslova na roztrhanie. Okrem vedenia parlamentu zastáva aj dôležité miesto v Ústrednom krízovom štábe a určuje zásadné pravidlá v boji voči koronavírusu na Slovensku. Preto by sa mohlo zdať, že v nariadenej karanténe by si Matovič mohol konečne užiť nejaké to voľno, opak je však pravdou a premiér je aktívny aj z pohodlia domova.

Róbert Fico a jeho plánované odvolanie Igora Matoviča z postu predsedu vlády SR by sa mohlo javiť ako útok proti strachu z neho samotného, najmä po zatknutí činiteľov, ktorí slúžili za éry Smeru-SD. Kým sa Slovensko raduje z čistenia systému od pochybných osôb a korupcie, Fico koná. Na premiérskej stoličke by chcel totiž pravdepodobne opäť vidieť niekoho zo „svojich“: „Matovič sa schoval ako potkan, musíme desať dní počkať,” uviedol Róbert Fico na tlačovej konferencii k mimoriadnej schôdzi.

Matovičova reakcia na seba nenechala dlho čakať: „Nuž, nebudem sa s týmto skorumpovaným bastardom doťahovať, kto sa tu ako potkan správa. Viem len, že má mimoriadny strach, že svetu, ktorý si s Pellegrinim okolo seba vybudovali, aby ich chránil, definitívne končí záruka… a hlavne nemusí sa on báť, že sa môjho odvolávania bojím, práve naopak – teším sa, že im opäť budem môcť od srdca naložiť … zajtra test, verím, že negatívny … a už čakám v ringu,“ oznámil hrdo na sociálnej sieti premiér.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/ Igor Matovic

Exit mobile version