Je tomu takmer pol roka, čo sa z rapera Kaliho stal hrdý otec rozkošnej dcérky Nelky. Dievčatko, ktoré mu porodila sympatická partnerka Alica, rastie každým dňom, pričom hudobník si je absolútne vedomí svojho životného šťastia.

Raper Kali a jeho partnerka Alica sú od februára šťastnými rodičmi nádherného dievčatka, ktoré sa čoraz viac ponáša práve na svoju očarujúcu mamu. Kým niektorí ľudia berú za svoju najväčšiu životnú výhru majetok, peniaze či iné hmotné statky, hudobník má vo svojich prioritách absolútne jasno!

„Možno to extrémne prežívam, pretože ako verejne známej osobe mi chodí vela príbehov o deťoch, ktoré potrebujú pomoc. Chodím do nemocníc a vidím, že čo mám doma (zdravú šťastnú dcérku) neni samozrejmosť. V duchu sa modlím a ďakujem za každý nový deň, za jej úsmev a šťastie, ktoré z nej vyžaruje. Som šťastný, že mám ženu, ktorá je 100%-nou maminou, pretože poznám príbehy, kedy sa matky vzdali svojich detí alebo sa nestarali a nedávali lásku, ako by mali. Iné páry zas nemožu mať bábo. Práve preto všetko, čo prežívam doma, berem ako tú najvačšiu výhru a prajem to každému,“ napísal k fotke rozkošnej dcérky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic