Expremiér Robert Fico položil svojim fanúšikom a voličom na Facebooku neobvyklú otázku. Potom, ako sa začali kopiť odpovede, však prišla jedna reakcia, ktorú zrejme nečakal ani v najhoršom sne.

Hoci nie je zvykom, aby sa premiér Slovenskej republiky na sociálnej sieti radil s ľuďmi či hovoril príliš o svojom súkromí, tentokrát urobil výnimku. V sychravom počasí si chce predseda strany Smer-SD dopriať nejakú dobrú literatúru: „Priatelia, vyberám si knihu na jesenné večery. Čo dobrého mi viete odporučiť?“ opýtal sa. Na to sa mu začali okamžite zbierať odpovede, kde mu odporúčali detektívky, no aj Bibliu.

Všetko však zaklincoval status predsedu strany SaS Richarda Sulíka, ktorý Ficovi odporúča preštudovať naozaj nevšedné tituly: „Moje tipy: Stefanie Pintoff – Únos, Tom Nicholson – Gorila, Marek Vagovič – Vlastnou hlavou, Richard Sulík – Zdravý rozum je najlepší recept, Andrej Danko – Verejná správa a jej charakteristické črty,“ znie sarkastická odpoveď, ktorú napokon istý pán prekopíroval aj do komentárov. Expremiér ale zatiaľ na túto narážku nezareagoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Robert Fico, Richard Sulík, YouTube/Televízia TA3