Predseda vládnej strany Smer-SD a poslanec Národnej rady Robert Fico prijal pozvanie do rozhlasovej relácie rádia Expres, kde prebiehajú predvolebné debaty s Braňom Závodským. Ten do štúdia pravidelne pozýval lídrov všetkých strán, ktoré získali v prieskumoch agentúr Focus a AKO podporu viac ako 3 %.

Je tomu len zopár hodín, čo v politickej debate s Braňom Závodským vystúpil predseda strany SMER-SD Robert Fico. Rozpačitý rozhovor s bývalým premiérom bol pre moderátora, ktorý sa len ťažko dostával ku konkrétnym otázkam, ťažkým orieškom, pričom ho bravúrne zvládol vo svoj prospech.

Ostrá výmena názorov medzi mužmi miestami pripomínala roztržku, a kým Závodský sa snažil argumentovať a pýtať sa na konkrétne informácie, Fico sa neštítil ani ostrejších vyjadrení. Potom, čo Igora Matoviča, predsedu strany OĽANO, opakovane nazval psychopatom z Trnavy, prívlastok venoval i prezidentke Slovenskej republiky. Zuzanu Čaputovú označil zal excelenciu z pezinskej skládky počas výmeny názorov o 13. dôchodkoch.

„Čo to komu vadí? Keď sme kupovali americké stíhačky a vrtuľníky, všetci ste boli ticho, lebo to je Amerika. Všetci sa klaniate a predkláňate r*ť Američanom. Ale keď máte dať dôchodcom 460 eur, tak máte s tým všetci veľké problémy,“ začal expremiér. Okrem tejto témy moderátorovi potvrdil i skutočnosť, že sa nebude uchádzať o žiadnu verejnú funkciu vo vláde v prípade, že by jeho strana bola po voľbách znovu v koalícii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Radio Expres | Video: YouTube | Foto: YouTube, FB/Zuzana Čaputová