V decembri minulého roka sa na televízne obrazovky po dlhšej prestávke vrátila divákmi mimoriadne obľúbená relácia V siedmom nebi. Nadšení fanúšikovia s radosťou sledovali dojímavé príbehy obyčajných ľudí, ktoré však opäť nahradil iný program.

Diváci televízie JOJ ostali uplynulú nedeľu nemilo zaskončení, keď sa na obrazovkách TV JOJ neobjavila avizovaná relácia V siedmom nebi, ale zahraničný film. Na povrch napokon vyplávala informácia, že televízny program, v ktorom pravidelne pomáhajú ľuďom splniť si ich sny, nateraz končí. Rodinný formát na čele s Vilom Rozborilom, prostredníctvom ktorého dáva tím ľudí pomocnú ruku znevýhodneným rodinám, sa na najbližšie obdobie vytratí z obrazoviek, čo napokon potvrdil aj samotný moderátor.

“Priatelia, ďakujeme vám za podporu a priazeň! Už čoskoro spúšťame nakrúcanie novej série, na ktorú sa môžete tešiť na jeseň. Sme veľmi radi, že aj táto séria mala u vás mimoriadny úspech a veríme, že už teraz sa tešíte na nové časti. Prajeme vám krásnu jar, ešte krajšie leto… Uvidíme sa na jeseň,” uviedol Vilo na sociálnej sieti Facebook. Kým niektorí z divákov zostali z postupu televízie nahnevaní, iní sa moderátora a tvorcov relácie zastali.

“Darujú sa tam ľuďom peniaze, robia sa prerábky, zháňajú sponzori, časovo je to tiež náročné.. Nám sa to dobre pozerá doma z gauča, ale čo to všetko obnáša, vie len Vilo a štáb, takže pauza im dobre padne, myslím si,” správne poznamenala istá Daniela. Aj keď by mnohí radi videli V siedmom nebi na obrazovkách televízie JOJ najradšej po celý rok, nateraz sa budete musieť uspokojiť s náhradným programom.

Zdroj: TV JOJ, Facebook/V siedmom nebi