Lipšica sledovalo neznáme auto: Prišlo NEČAKANÉ vysvetlenie!

Dátum:

Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic pred časom uviedol, že si všimol neznáme vozidlo, ktoré ho malo sledovať. Tieto slová zopakoval aj v markizáckej relácií Na telo, pričom SIS takéto úvahy poprela. Teraz ale prišlo nečakané vysvetlenie a Lipšic sa dozvedel, kto šoféroval automobil.

Daniel Lipšic uviedol, že ho mal ktosi na neznámom vozidle v piatok počas cesty z Pezinka do Národnej rady v Bratislave sledovať. Tieto slová zopakoval aj v nedeľnej politickej markizáckej relácií Na telo. Vozidlo malo mať neexistujúce evidenčné číslo a neželaný doprovod tak mohol byť dávaný do súvislosti s úkonom tajnej služby.

SIS sa voči takýmto podozreniam okamžite ohradila. Lipšic tiež dodal, že ráta s možnosťou zadržania antitímom inšpekcie a na túto možnosť už pripravil aj svoju rodinu. Napokon došlo podľa Denníka N k nečakanému rozuzleniu: „Bolo mi bezpečnostnými zložkami objasnené, že išlo o individuálne zlyhanie vodiča jednej z bezpečnostných zložiek, a tým to považujem za vyriešené,“ uviedol Lipšic. Daný vodič mal byť aj na detektore lži, pričom sa odhalilo, že nešlo o akciu namierenú proti špeciálnej prokuratúre.

Po týchto slovách SIS sa rozohnil predseda parlamentu Boris Kollár, ktorý žiada ospravedlnenie: „Nie, pán špeciálny prokurátor, nie je to vyriešené. Očakávam, že sa ospravedlníte Slovenskej informačnej službe, že ste ich klamlivo zatiahli do prebiehajúcej kauzy a do médií ste lživo uvádzali, že vás sleduje SIS napriek tomu, že ste o tom nemali dôkazy. A teraz sa pravda ukázala, že to bol niekto iný a nie SIS,“ odkázal Kollár na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dennikn.sk, FB/Boris Kollar │ Foto: YT/Denník N, Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...