Celým Slovenskom sa momentálne šíri video, na ktorom si Igor Matovič a Robert Kaliňák nič nedarovali. Nie je žiadnym tajomstvom, že bývalý minister financií rád provokuje a šokuje. Tentokrát sa zameral na tlačovú besedu strany Smer-SD, ktorú s radosťou prekazil.

Strana Smer-SD pred pár hodinami zorganizovala tlačovú besedu, pričom témou mala byť nelegálna migrácia na Slovensku. Z ničoho nič sa pred úradom vlády objavilo auto s ampliónmi, z ktorého vykrikoval samotný Igor Matovič. Smerákom vyčítal, že práve oni zaviedli tlačivá na legalizovanie dočasného pobytu nelegálnych migrantov.

Snahu spacifikovať politika si zobral na starosť Robert Kaliňák, ktorý sa zo začiatku snažil byť pokojný. Jeden kopanec od šéfa strany OĽANO a priatelia do hrudníka ho však poriadne nahneval. Následne došlo k fyzickej potýčke, pri ktorej dostal rodák z Trnavy pár úderov do tváre od kandidáta Richarda Glücka.

Matovič celý incident okomentoval na sociálnej sieti. ,,Keď sa MAFII nepáči pravda, ktorú ste im prišli povedať priamo do očí…tak vás diabol v ľudskej koži začne vyťahovať z vlastného auta…zbytok už poznáte,“ uviedol bývalý premiér, ktorému zrejme nepríde zvláštne, že sa do seba pustia dvaja päťdesiatnici a pripomínajú skôr bitku v škôlke.

Video z incidentu si môžete pozrieť  >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/OĽANO, Igor Matovič