V politickej diskusnej relácii Sobotné diálogy sa vo vyostrenom dueli stretli minister financií Igor Matovič a podpredseda strany SMER-SD Juraj Blanár. Obaja páni si nič nedarovali, bývalý premiér ale zaskočil svojim najnovším rozhodnutím ohľadne očkovania. 

Okrem iných aktuálnych politických tém bola jednou z hlavných aj vakcinácia a Sputnik V, ktorý má za následok nové zostavenie vlády. „Najväčší problém nebol, že nám zomieralo sto ľudí denne. Problém bol, že Matovič si dovolil doviezť Sputnik, hovorí pri otázke, prečo sa rozhodol doviesť vakcíny na Slovensko. Zároveň zdôraznil, že médiá z neho spravili proruského politika a vytvorili proti nemu extrémnu nenávisť.

Pri otázke, či by nebolo na mieste, ak by sa sám nechal zaočkovať práve Sputnikom odpovedal, že aj tak mu väčšina Slovákov nedôveruje, takže nevie, či by v skutočnosti niekoho inšpiroval. „Koho ja budem inšpirovať? Ľudia mi nedôverujú,“ poznamenal a dodal, že chce, aby išli na očkovanie celá rodina spolu a čaká tak, kedy sa budú môcť registrovať aj deti pod 12 rokov.

Celú reláciu si môžete pozrieť z archívu >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: YouTube | Zdroj: RTVS/ Sobotné dialógy