Len pár mesiacov po tom, čo ruský supermarket Mere zamieril do Čiech, plánuje otvoriť pobočky aj na Slovensku. Má sa jednať o paletový predaj v hangároch s extra nízkymi cenami, ktoré by mali tromfnúť aj obľúbené reťazce v našej krajine. 

Krátko po príchode do Čiech plánuje sieť ruských supermarketov Mere otvárať pobočky aj na Slovensku. V Českej republike majú byť zatiaľ otvorené tri obchody a k nám by mal zavítať podľa informácií HNonline v priebehu tohto roka. Bude sa jednať o predaj tovaru v hangároch na veľkých paletách.

Tovar má pochádzať priamo z Ruska či pobaltských krajín. Výhodou majú byť extrémne nízke ceny, ktoré by mali tromfnúť aj obľúbené reťazce. Kilo čokoládových bonbónov tu zoženiete za približne 4,9 eura, kým kilo vegety vás vyjde na 1,35 eura.

Manažérka nákupu Natalie Sinkina uviedla, že supermarket na všetkom šetrí tak, aby mohol ponúknuť čo najnižšie ceny bez ohľadu na výzor predajne. Na kvalitu a ponuku tohto obchodu si napríklad posvietil aj známy český YouTuber, ktorého recenziu si môžete pozrieť nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  hnonline.sk │ Foto: YT/Starej Fotr