Nový nápad Remišovej: Bonusy pre zaočkovaných od zamestnávateľov!

Dátum:

Po verejnom trapase Veroniky Remišovej v televízií Markíza, kedy nevedela výšku DPH na Slovensku, sa šéfka strany Za ľudí odhodlala na ďalšiu politickú diskusiu. Poriadne však prekvapila divákov, keď prišla s nezvyčajným nápadom, ktorý zdvihne zo stoličiek hlavne zamestnávateľov.

Veronika Remišová upozorňuje na dôležitosť očkovania viac ako kedykoľvek predtým. Podľa jej slov sme počas prvej vlny pandémie nemali proti koronavírusu žiadnu zbraň, no to sa zmenilo. Vo vakcinácií tak vidí jediné riešenie, ako sa dostať z bludného kruhu protipandemických opatrení.

Šéfka koaličnej strany Za ľudí chce apelovať na ministra zdravotníctva v oblasti rozsiahlejšej kampane, ktorá by mala byť zacielená najmä na seniorov. Taktiež upozornila na potrebu väčšej podpory mobilných očkovacích tímov a vakcináciu cez praktických lekárov.

Vicepremiérka chce využiť všetky dostupné prostriedky, aby zvýšila zaočkovanosť na Slovensku aspoň na toľko spomínaných 60 %. ,,Každý jeden zaočkovaný človek prispieva k tomu, že tretia vlna bude slabšia, že ekonomika bude otvorená a že budeme žiť normálnym a slobodným životom,“ povedala v politickej relácií O 5 minút 12. Remišová je dokonca presvedčená, že zaočkovaní občania by mali mať nielen voľnejšie pravidlá, ale aj bonusy, ktoré by dostali od svojich zamestnávateľov. Túto tému plánuje otvoriť pri rokovaní vlády.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: rtvs.sk  |  Foto: FB/Veronika Remišová, RTVS, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...

Zásah Matoviča do politických diskusií? Neuveríte, čo mu prekáža!

Igor Matovič sa svojimi kontroverznými nápadmi rozhodol poriadne rozvíriť...