So smutnou správou sa podelil s verejnosťou známy český politik a líder politickej strany KDU-ČSL. Pred pár hodinami totiž zverejnil slová o rodinnej tragédii, v dôsledku ktorej prišiel o milovanú manželku Markétu.

Pred niekoľkými hodinami došlo v rodine českého politika k veľkej tragédii. Líder Kresťanskej a demokratickej unie – Československej strany ľudovej Marek Výborný prežíva hrozné chvíle. Ako oznámil na sociálnej sieti, za verejnosti neznámych okolností prišiel o svoju milovanú manželku Markétu.

Priatelia, dnes nás zasiahla rodinná tragédia. Ďakujem všetkým, že ste s nami vo svojich myšlienkach a modlitbách. Potrebujeme teraz čas pre seba, ďakujem za pochopenie, ale čoskoro sa ozvem,“ napísal zarmútene.

Výborný pritom vychovával v Heřmanově Městci, kde pracoval aj v zastupiteľstve, s Markétou tri deti, ktoré teraz ostanú bez mamy. Nikto z ostatných politikov pritom nemá tušenia, čo sa mohlo nebohej manželke prihodiť. Podľa informácii českého Blesku ale išlo zrejme o náhlu smrť, keďže ešte koncom septembra sa manželský pár vybral spoločne na svätováclavskú púť a vyhotovili si aj spoločné zábery. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/KDU-ČSL, Marek Výborný