Utorková tlačová beseda mimoparlamentnej strany Hlas – SD sa niesla v duchu kritiky súčasnej vlády. Predseda Peter Pellegrini dokonca avízoval, že podáva na Igora Matoviča a vládu trestné oznámenie. To sa má týkať podozrenia zo zneužitia právomoci verejného činiteľa a trestného činu šírenia nebezpečnej nákazlivej choroby.

Počas tejto tlačovej besedy sa šéf Hlasu vyjadroval aj k prípadu Milana Lučanského a navrhoval odstúpenie minsiterky spravodlivosti. Počas rečnenia za pultíkom Hlasu sa v pozadí odrazu objavil neznámy Slovák na motorke, ktorý čosi hovorí vedľa neďaleko stojacej ženy. Prenos zvukovo síce neprerušil, no satirická facebooková stránka Zomri zverejnila následne práve to, čo muž na Pellegriniho zakričal.

Môžete sa hanbiť, ako sa snažíte roz… túto republiku. Takáto opozícia nie je nikde vo svete len na Slovensku. Hanba vám! Hanba, ako tancujete na hrobe pána Lučanského. Môžete sa hanbiť,” naloží expremiérovi. Po týchto slovách dupne na plyn a odfrčí preč. Stránka sa baví aj na fakte, že neznámy im nápadne pripomína Alojza Hlinu a zrejme má politik v krajine vydareného dvojníka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Zomri │ Foto: Facebook/Zomri, Peter Pellegrini