Strana Hlas Petra Pellegriniho má podľa najnovších prieskumov viac ako 23 percent hlasov voličov. Mnohí sa však domnievajú, že expremiér je vo svojich vyjadreniach často opatrný a prikláňa sa k rôznym názorom podľa momentálnej nálady Slovákov. Známy poslanec OĽaNO mu teraz poriadne naložil.

Pellegrini, ktorý nedávno šokoval masívnou obrúčkou na ruke, sa s mimoparlamentnou stranou Hlas vyšplhal v predvolebných prieskumoch medzi voličmi na 23 percent. Spolu so stranou Smer a SNS sa aktívne podieľa na zbieraní podpisov na referendum za predčasné voľby, ktoré by chcel už v septembri tohto roka.

Opakovane sa však vyjadril aj k ostro diskutovanej téme očkovania, pričom pred časom boli výroky predsedu Hlasu o čosi opatrnejšie ako dnes. Práve to si všimol aj poslanec OĽaNO Andrej Stančík, ktorý zahlásil: „Vlastný názor Petra Pellegriniho je ako Columbova žena. Nikto totiž zatiaľ nevidel, ako ten svoj názor prezentuje. Vždy si totiž radšej počká na prieskum a hovorí len to, čo chcú jeho voliči počuť.“

Na sociálnej sieti najnovšie zverejnil aj fotku expremiéra, pri ktorej politikovi poriadne naložil: „NIKDY SA NEPÝTAJ: Ženy, koľko má rokov. Muža, koľko zarába. Populistu Pellegriniho, či pôjde príkladom a dá sa zaočkovať. P.S Ale ak by mu v prieskume vyšlo, že jeho voliči očkovanie chcú, bol by prvý v rade,“ nekládol si servítku pred ústa poslanec, ktorý Hlas kritizoval aj v minulosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Andrej Stančík │ Foto: YT/HNtelevízia