Rodina maličkej Olívie, ktorá sa narodila len pred pár dňami, sa obracia na občanov s prosbou o pomoc. Dievčatko leží v nemocnici v Košiciach a potrebuje súrne krv skupiny A+. Ak môžete, prosíme, pomôžte jej.

Rodina niekoľkodňovej Olívie Molnárovej sa obracia na Slovákov s prosbou o darovanie krvi. Dievčatko leží v Detskej fakultnej nemocnici L. Pasteura v Košiciach na Oddelení neonatologickej intenzívnej medicíny.

Touto cestou Vás chcem poprosiť o pomoc pre moju malú Olíviu. Je umiestnená v Detskej fakultnej nemocnici L.P. Košice. Potrebovala by dostať krv od aktívnych darcov z Košíc resp. okolia, ktorí môžu prísť priamo do Fakultnej nemocnice na odber, nakoľko by si tieto odbery už riadila samotná detská JISka priamo pre Olíviu. Potrebný je trvalý prísun aby dostala čerstvú krv, uskladňovaná je dobrá, no nie v tomto stave ideálna,“ píše sa na stránke.

Olívia sa narodila 12. novembra a potrebuje krv skupiny A+. V prípade záujmu môžete kontaktovať Matúša Molnára, ktorého telefónne číslo je uvedené v odkaze nižšie. V mene rodiny ďakujeme každému, kto sa rozhodne darovať krv alebo pomôže nájsť iného vhodného adepta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Som darca krvi │ Foto: Facebook/Som darca krvi