Veronika Remišová sa rozhodla nešetriť kritikou na diskusné politické relácie, ktoré sa stali súčasťou víkendových vysielaní rôznych televíznych staníc. Političke sa však nepáči, že sa nerešpektujú výsledky parlamentných volieb v mediálnom prostredí.

Je prirodzené, že koaliční a opoziční poslanci sa pravidelne objavujú v diskusných reláciách, kde preberajú aktuálne kauzy, ktorými sa zaoberá vláda či parlament. Remišová je však presvedčená, že priestor v televíznych diskusiách by mal byť prerozdelený podľa výsledkov vo voľbách.

Šéfka strany Za ľudí je preto nahnevaná, že sa obrovský priestor dával strane Petra Pellegriniho. ,,No v hlavnej diskusnej relácií Na telo v televízií Markíza mala najväčší priestor strana Hlas, ktorá parlamentnými voľbami vôbec neprešla. Strana Hlas mala v tejto relácií viac ako 50 % zastúpenie, čiže predstavitelia Hlasu boli v tejto relácií v priemere každý druhý týždeň,“ upozornila Remišová.

Na stranu Hlas-SD však nezabudla ani verejnoprávna televízia. ,,To isté platí pre diskusnú reláciu v RTVS o 5 minút 12, kde boli zástupcovia koaličných a opozičných strán, ktoré prešli voľbami a – veľké prekvapenie – zástupca strany Hlas, teda jediná strana z tejto zostavy, ktorá voľbami neprešla,” napísala s hnevom, pričom myslela na hosťa Erika Tomáša.

Je viac ako zrejmé, že bývalej členke strany OĽaNO sa nepáči, že najčastejšími hosťami v politických reláciách sú členovia strany Hlas-SD na čele s expremiérom. „Pellegrini bol volebným lídrom Smeru, do parlamentu sa dostal na chrbte Smeru a pár týždňov po voľbách, keď si myslel, že Robert Fico ako politik skončil, zutekal aj s partiou jemu podobných biznismenov (Žiga) a oportunistov (Erik Tomáš),“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Veronika Remišová  |  Foto: RTVS, TV Markíza, FB/Veronika Remišová