Slovák si neodpustil poznámku: Minister obrany ho okamžite odpálkoval!

Dátum:

Minister obrany je mimoriadne aktívny na sociálnych sieťach, pričom sa niekedy zdá, že skôr pôsobí ako influencer. Patrí k politikom, ktorí reagujú na názory občanov s cieľom vrátiť im negatívnu kritiku dvojnásobne. Potvrdil to aj najnovšou reakciou.

Jaroslav Naď s radosťou oznámil, že novým riaditeľom Vojenského športového centra bude jeden z najúspešnejších slovenských atlétov histórie, Matej Tóth. ,,Som presvedčený, že bude veľkou motiváciou pre ostatných športovcov, výborným manažérom s množstvom skúseností a tiež človekom, ktorého nadšenie a vášeň pre šport prinesie Dukle veľa príležitostí k rozvoju a čo najlepšie výsledky,“ napísal na sociálnej sieti.

Mnohí Slováci gratulovali športovcovi v novej profesií, no niektorí sa zaujímali o výber nového riaditeľa. Pýtali sa, či 4-násobný olympionik riadne prešiel výberovým konaním. Došlo aj na otázku so sarkastickým podtónom. ,,Ja viem, že u vás je to všetko na rozkaz, ale aké predpoklady musí spĺňať kandidát na takúto šéfovskú manažérsku pozíciu? Stačí vedieť zapochodovať 50 km, či aj člnkový beh? A sto brušákov stačí, alebo meriate aj hod kriketkou?“ poznamenal Matúš.

Minister obrany na to okamžite zareagoval. ,,Nadpriemerné IQ je nevyhnutnosťou, takže skúste inú pozíciu radšej…,“ odpálkoval Slováka, pričom si politik ,,vyslúžil“ viac ako 600 lajkov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jaroslav Naď-minister obrany SR, OĽaNO  |  Foto: YT/Spoznaj Kandidáta, FB/Jaroslav Naď-minister obrany SR, OĽaNO, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...