Pacientka z amerického Houstonu mala podstúpiť operáciu pruhu. Po predošlej zlej skúsenosti s lekármi sa rozhodla operáciu tajne nahrať. To, čo zistila, ju šokovalo! [sociallocker]

Ethel Easterová sa prišla do nemocnice v Houstone dohodnúť na termíne svojho zákroku, kde jej mali miestni lekári operovať pruh. Necítila sa vôbec dobre a keď jej lekár oznámil, že operáciu vykonajú až o dva mesiace, ostala v šoku. Lekár vtom začal na ňu vrieskať so slovami: “Kto si myslíte, že ste!”.

pacientka nahrala vlastnu operaciu

Po tejto zlej skúsenosti sa rozhodla pred operáciou ukryť nahrávacie zariadenie vo svojich vlasoch, aby zistila, ako prebiehala jej operácia. To, čo zistila, ju poriadne šokovalo a vytočilo. Lekári si počas operácie uťahovali z jej hmotnosti, robili si žarty z jej pupku a nepríjemne komentovali to, že chcela podať na nemocnicu sťažnosť kvôli dlhému čakaniu na zákrok.

Nemiestne žarty priamo na operačnom stole:

https://www.youtube.com/watch?v=jWcU0kYpE1U

Nahrávku spolu so sťažnosťou nakoniec poslala miestnemu zdravotnému úradu, ktorý však nemieni podniknúť žiadne ďalšie kroky. K celej veci sa vyjadril nasledovne: “Našim lekárom pripomíname, aby dbali na to, čo hovoria, a to po celý čas. Po tom, ako sme si pozorne vypočuli nahrávku pani Easterovej, sme sa rozhodli, že nebudeme v tejto veci podnikať žiadne kroky.” Ethel však trvá na tom, že takéto správanie lekárov bolo neprofesionálne a neetické a zvažuje, že nemocnicu zažaluje.

Zdroj: topky.sk, Youtube.com  |  Foto: Youtube.com [/sociallocker]